FLORYN

Výživa akvarijních rostlin FLORYN

Dovolujeme si Vám představit ucelenou řadu hnojiv, naší značky FLORYN. Tyto hnojiva jsme vyvinuli na základě dlouhodobé praxe v naší pěstírně. Původně byl FLORYN určen pouze pro naší potřebu. Až po několika letech jsme celou řadu nabídli všem akvaristům. Dosavadní ohlasy jsou velmi pozitivní a dělají nám velkou radost. Hnojiva lze koupit v našem e-shopu. V případě, že máte zájem tyto produkty prodávat, tak nás prosím kontaktujte, rádi Vám připravíme nabídku.

Floryn - sortiment

Floryn
Floryn

Univerzální hnojivo pro vodní rostliny, které obsahuje optimální poměr mikro a makro prvků. Unikátní receptura vznikla na základě dlouholetých zkušeností výrobce s pěstováním vodních rostlin. Podporuje zdraví a růst rostlin.

Dávkování: Hnojivo aplikujte do akvária 1x za 14 dní nebo po výměně vody, v poměru 10 ml hnojiva na 50 l vody. Před použitím protřepte.

Balení: 100, 250, 500, 1000 a 5000 ml.

Složení: Obsahuje zejména K, Ca, P, N, Mg, Fe, Mn, Mo a Zn.

KOUPIT


FlorynCO2
FlorynCO2

Doplňkové hnojivo, které obsahuje tekutý organický karbon. Tekutý uhlík je pro rostliny zdrojem CO2, který podporuje zdravý růst rostlin. Přípravek současně potlačuje růst řas. Dlouhodobým používáním řasy zahubí. Kombinujte s hnojivem Floryn.

Dávkování: Dávkujeme 2x týdně 3ml hnojiva na 100 l vody. Při hustém osázení 3x týdně. Před použitím protřepte.

Balení: 100, 250, 500, 1000 a 5000 ml.

Složení: Obsahuje tekutý karbon.

KOUPIT

FlorynHum
FlorynHum

Speciální hnojivo pro vodní rostliny, které obsahuje optimální poměr mikro a makro prvků. Hnojivo je obohacené o unikátní směs huminových látek, které stimulují růst rostlin. Nepostradatelný je FlorynHum zvláště u rostlin pocházejících z Amazonie. Unikátní receptura vznikla na základě dlouholetých zkušeností výrobce s pěstováním vodních rostlin. Podporuje zdraví a růst rostlin.

Dávkování: Hnojivo aplikujte do akvária 1x za 14 dní nebo po výměně vody, v poměru 10 ml hnojiva na 50 l vody. Před použitím protřepte.

Balení: 100, 250, 500, 1000 a 5000 ml.

Složení: Obsahuje K, Ca, P, N, Mg, Fe, Mn, Mo, Zn a speciální směs huminových látek.

KOUPIT


FlorynRoot
FlorynRoot

Kořenové hnojivo s účinkem na 6 měsíců.

Použití: Želatinovou kapsli, která obsahuje hnojivo účinkující po dobu 6 měsíců vložte ke kořenům rostliny. Na 50 l vody lze použít maximálně 5 kapslí. Hnojivo aplikujte do akvária 1x za 6 měsíců. FlorynRoot je speciální hnojivo pro vodní rostliny, které obsahuje optimální poměr mikro a makro prvků. Unikátní receptura vznikla na základě dlouholetých zkušeností výrobce s pěstováním vodních rostlin. Podporuje zdraví a růst rostlin.

Složení: Obsahuje speciální hnojivo s postupným rozkladem po dobu 6 měsíců.

Bezpečnost: Při požití může poškodit zdraví. Chraňte před dětmi a domácími zvířaty!

Skladování: Skladujte na chladném a tmavém místě. Chraňte před mrazem a slunečním zářením.

Balení: 48 kapslí (35g)

KOUPIT

FlorynFe
FlorynFe

Doplňkové hnojivo pro náročné vodní rostliny, které vyžadují zvýšený obsah železa ve vodě. FlorynFe+ zajistí krásné vybarvení vašich rostlin. Kombinujte s hnojivem Floryn. Obsah Fe ve vodě by neměl překročit 0,5 mg/l.

Dávkování: Hnojivo aplikujte do akvária 1x za 14 dní nebo po výměně vody, v poměru 5 ml hnojiva na 50 l vody. Před použitím protřepte.

Balení: 100, 250, 500, 1000 a 5000 ml.

Složení: Obsahuje železo Fe 4%.

KOUPIT

Akvárium Pavel Růžička 2011 až 2024