Krmivo

Pro akvaristy nabízíme mražené krmivo a špičková vločková, granulovaná, tabletová a peletová krmiva od firmy DAJANA, Sera a Tetra. Chovatelé u nás naleznou špičkové proteinové krmivo Skreting.

Veškerá nabízená krmiva můžete nakoupit v našem e-shopu.

Mražené krmivo

Dodáváme mražené krmivo pro akvarijní ryby, ve 100g čokoládách:

  • patentka
  • dafnie
  • cyklop
  • artemie
  • koretra
  • hovězí srdce
  • hovězí srdce + špenát
  • discus speciál
  • černý komár
  • moina

Mražené krmivo lze vyzvednout pouze osobně nebo poslat Kurýrem Českých drah.

Granule Skretting

Dále dodáváme granulované krmivo Skretting - trouvit. Toto krmivo, které je svými jakostními znaky předurčeno pro produktivní odchov akvarijních ryb dodáváme i ve velkém chovatelském balení ( 25kg, případně se slevou 10 pytlů ), dále v baleních: 0,5 a 1kg.

Jakostní znaky krmiva Skretting:

Skretting (Trouvit ) je speciální granulové krmivo pro pstruhy. Nabízené velikosti (0,5 a 1mm)jsou vhodné pro akvarijní ryby. Jakostní znaky a vysoká kvalita krmiva, ho předurčují pro racionální odchov akvarijních ryb. Praxe mnoha chovatelů to potvrzuje. Krmivo má následující jakostní znaky: protein 57%, hrubý popel 9%, oleje a tuky 15%, vláknina 0,5%, vápník 2,5%, sodík 0,9% a fosfor 1,2%.

Krmiva DAJANA

Rádi bychom vám nabídli možnost výběru ze širokého sortimentu nejen základních krmiv pro sladkovodní a mořská akvária, ale i specialit, které si jistě Vaši chovanci v akváriích zaslouží. Pozorně si prohlédněte nabídku a záhy zjistíte, že sortiment krmiv DAJANA pro ryby je velice pestrý a rozhodně je z čeho vybírat.

Nespoléhejte se pouze na univerzální krmiva. Je pravda, že tato krmení pro ryby svoji nutriční hodnotou vyhovují potřebám chovaných živočichů, ale portfolio výrobků firmy DAJANA PET je natolik široké a obsahuje takové množství speciálních krmiv, že by bylo rozhodně škoda Vašim chovancům tyto produkty nenabídnout. Je dobré vzpomenout na přírodní výběr stravy každého volně žijícího tvora. Takovou možnost v akváriu jistě nemají a tak jsou odkázáni pouze na Vaši pozornost. Využijte proto těchto stránek a přidejte k základní stravě rybám i ojedinělé doplňky. Stačí si vybrat a Vaši chovanci se mohou mít lépe než doposud. Jistě se Vám špetka té pečlivosti vyplatí a za čas oceníte dopad pestré stravy na vybarvení a celkovou kondici Vašich ryb.

Dnes vyráběná krmiva pro ryby jsou svojí kvalitou na vysoké úrovni a suroviny, z kterých se připravují, pochází z čistých a hlavně nekontaminovaných přírodních lokalit. Všimněte si též výrobků na bázi rostlinné. Každý rybí druh má své nároky a to je také hnacím motorem vývoje nových a stále hodnotnějších krmiv. Při rozvaze krmného režimu je tedy dobré vzít v úvahu životní projevy chovaných živočichů a podle nich sestavit krmný režim a tvar podávané potravy. Zdaleka ne náhodou se všechny ty rozmanité druhy potravy vyrábějí v mnoha podobách, ať jsou to vločky, granule, tablety, sypké prášky až po velmi jemné pudry a mnohá sušená přírodní krmiva. Vždyť tvar potravy a způsob, jakým živočichové potravu přijímají je opravdu velmi rozdílný a zvláště potom jedná-li se o potěr. A nejen to, jednotlivé komponenty, námi vyráběné jako opravdové speciality, jsou určeny pro chovatele, kteří si své receptury sestavují sami.

V neposlední řadě bychom chtěli upozornit na nemalý sortiment výrobků pro úpravu a indikaci akvarijní vody. Sortiment vyráběný firmou je pod stálou laboratorní kontrolou a odpovídá přísným evropským normám.